Обслужване на клиенти и резервации – (02) 421 99 93 | sofia@vakanzia.bg | skype: My status

Добави в любими Bookmark and Share

Приморско Още хотели

  • Нощувка в хотел 4 звезди
  • Със собствен транспорт
  • Климатик
  • Безплатен чадър и шезлонг на плажа
  • Детски клуб/занимания за деца
  • Открит басейн
  • Интернет в хотела
  • Фитнес
  • Асансьор
  • Минибар
  • Вана
  • Сешоар
  • Телефон
  • Водни спортове на плажа
  • Паркинг
22 Май 2012

ясно 12° 23°

Actualno.com

Жерави Александрия Клуб 4*

Нощувка All Inclusive
До 16.Юни - 62 лв на ден
До 30.Юни - 79 лв на ден
До 14.Юли - 99 лв на ден

Безплатен Чадър на Плажа

Цени и резервации

Местоположение

Хотел Жерави Александрия Клуб 4* се намира в северната част на курорта Приморско, на около 400 метра от центъра на курорта и на 50 метра от Северния плаж.

Плаж

Хотелът има секция на Северния плаж. Чадъри и шезлонги на басейна се предоставят безплатно за гостите на хотела.  Чадъри на плажа се предоставят безплатно за гостите на хотела(броят на чадърите на плажа е ограничен).

Стаи

Хотелите разполагат с 88 стаи, 8 студиа и 3 апартамента. Стаите са просторни (ок. 30-35 кв.м.) и са оборудвани с:

- климатик

- баня с душ

- сешоар

- LCD телевизор

- телефон

- извод за интернет

- хладилник

- тераса (с изключение на икономичните стаи)

Ресторанти и барове

- ресторант

- барбекю

- лоби бар

- бар на басейна

Услуги

- открит басейн

- детски басейн

- фитнес

- сауна, масаж

- детски клуб

- безжичен интернет

- сейф на рецепция (доплащане)

- пране и гладене

- паркинг (безплатно)

Системата All Inclusive включва: закуска, обяд и вечеря на бюфет (шведска маса), следобедна закуски, български алкохолни и безалкохолни напитки от 10 до 23 часа, ползване на басейн, чадър и шезлонг на басейна.

Нощувка All Inclusive

Цени и резервации

Карта

 

Информация за Приморско

Град Приморско е разположен на малък полуостров между заливите Стамополо и Дяволски на около 52 на юг от Бургас и на около 442 от София.
Със своите пясъчни плажове, многобройните заведения, ресторанти и дискотеки с умерени цени, курортът е подходящ както за спокойна семейна почивка, така и за интезивна почивка. Базата за настаняване се състои от хотелски комплекси, семейни хотели, почивни домове и лагери и квартири.
Забележителностите, които могат да бъдат посетени са резерватите Водни лилии, Ропотамо, защитените територии Стамополо и Аркутино, пясъчни дюни Перла, природните забележителности Веселите скали и Лъвската глава, Маслен нос, Тракийско светилище, Беглик таш.
Плажове: Северният плаж е добър и с фин пясък, но е сравнително ветровит. Централният плаж е естествено продължение на северния.  Южният плаж - Атлиман се намира в залив и е зашитен от ветрове. Всички плажове се стопанисват и са охраняеми

Повече за България

Снимки от Приморско

Помогнете ни да подобрим нашия сайт. Очакваме вашите предложения и препоръки. Изпратете сега