-2°
4°
Нощувка All Inclusive
До 30.Юни - 69 лв на ден
До 25.Август - 99 лв на ден
След 26.Август - 69 лв на ден
12 % отстъпка за резервации до 29.Февруари
Местоположение
Хотелите Перла Бийч I и II 4* се намират в северната част на курорта Приморско, на около 100 метра от центъра и на 100 метра от Северния плаж.
За хотела
Хотелите Перла Бийч I и II са част от хотелския комплекс Перла. Хотел Перла I (72 стаи и 48 апартамента) е открит през 2002 година, а хотел Перла бийч II (9 стаи и 32 апартамета) през 2003 година. От хотелите се открива красива гледка към морето, Маслен нос и резиденция Перла.
Плаж
Хотелът няма секция на плажа, ползва се Северния плаж на Приморско. Чадъри шезлонги на басейна се предоставят безплатно на гостите на хотела, на плажа се доплащат.
Стаи
Хотелите разполагат с 81 стаи и 80 апартамента. Стаите са оборудвани с:
- климатик
- баня с душ-кабина
- сешоар
- телевизор
- телефон
- минибар
- тераса с изглед към морето
Има възможност за настаняване на 2 възрастни с 2 деца в стая.
Ресторанти и барове
- ресторант
- дневен бар
- панорамен бар
- нощен бар
- бар на басейна
Услуги
- открит басейн
- фитнес
- сауна, масаж
- фитнес
- дартс
- тенис корт
- интернет зала
- сейф на рецепция (доплащане)
- химическо чистене
- пране и гладене
- паркинг
За децата
- детски басейн
- детска водна пързалка
- детска площадка
- детски клуб
- дневна и вечерна анимация (занимания) за децата
Системата All Inclusive включва: закуска, обяд, вечеря на бюфет (шведска маса), късна и следобедна закуски, български алкохолни и безалкохолни напитки от 10 до 23 часа, ползване на басейн, чадър и шезлонг на басейна, волейбол, тенис на маса, дартс, шах.
All Inclusive
Град Приморско е разположен на малък полуостров между заливите Стамополо и Дяволски на около 52 на юг от Бургас и на около 442 от София.
Със своите пясъчни плажове, многобройните заведения, ресторанти и дискотеки с умерени цени, курортът е подходящ както за спокойна семейна почивка, така и за интезивна почивка. Базата за настаняване се състои от хотелски комплекси, семейни хотели, почивни домове и лагери и квартири.
Забележителностите, които могат да бъдат посетени са резерватите Водни лилии, Ропотамо, защитените територии Стамополо и Аркутино, пясъчни дюни Перла, природните забележителности Веселите скали и Лъвската глава, Маслен нос, Тракийско светилище, Беглик таш.
Плажове: Северният плаж е добър и с фин пясък, но е сравнително ветровит. Централният плаж е естествено продължение на северния. Южният плаж - Атлиман се намира в залив и е зашитен от ветрове. Всички плажове се стопанисват и са охраняеми
Помогнете ни да подобрим нашия сайт. Очакваме вашите предложения и препоръки. Изпратете сега
Обслужване на клиенти и резервации – (02) 421 99 93 | sofia@vakanzia.bg
Ваканция.БГ Магазин за Почивки не може да носи отговорност за информация и цени за хотели, екскурзии и услуги, получени от външни сайтове и други източници, несвързани с Ваканция.БГ.
Ваканция.БГ Магазин за Почивки е регистрирана по Закона за Защите на Личните Данни и няма да предоставя личните ви данни на неупълномощени лица и лица несвързани с изпълнението на резервациите.
За всички услуги закупени от Ваканция.БГ Магазин за Почивки се издава договор на съответния доставчик (туроператор) и ваучер съгласно Закона за Туризма и фактура съгласно Закона за Счетоводството.
Вижте мнения за хотела (0)