Обслужване на клиенти и резервации – (02) 421 99 93 | sofia@vakanzia.bg | skype: My status

Добави в любими Bookmark and Share

Кушадасъ Още хотели

  • Нощувка в хотел 5 звезди
  • Транспорт с автобус
  • Климатик
  • На брега на морето
  • Безплатен чадър и шезлонг на плажа
  • Детски клуб/занимания за деца
  • Открит басейн
  • Закрит басейн
  • Интернет в хотела
  • Интернет в стаите
  • Фитнес
  • Сауна/парна баня
  • Тенис корт
  • Асансьор
  • Минибар
  • Тераса/балкон
  • Вана
  • Сешоар
  • Телефон
  • Конферентни зали
  • Магазини
  • Водни спортове на плажа
  • Паркинг

Paloma Pasha Resort 5*, Кушадасъ - Йоздере

7 нощувки All Inclusive+автобус
м. Май - от 1345 лв
м Юни - от 1532 лв
м. Септември - от 1345 лв
м. Октомври - от 1095 лв

Цени и резервации

Местоположение

Хотел Paloma Pasha Resort 5* се намира на около 1 км от центъра на  Йоздере, на около 35 км от центъра на Кушадасъ и на около 50 км от летището в Измир. Разположен е на първа линия на брега на морето.

За хотела

Хотелът е построен през 2010 година. Състои се от две 5-етажни сгради, разположени сред зеленина на обща площ от около 10 хил. кв. м. Хотелът предлага добри условия за луксозна почивка.

Плаж

Хотелът има собствена плажна ивица (пясък, не много широка плажна ивица). Чадъри, шезлонги и плажни кърпи на басейна и на плажа се предоставят безплатно за гостите на хотела.

Стаи

Хотелът разполага с 268 стаи. Стаите са просторни (ок. 28-31 кв. м.) и са оборудвани с:

- климатик

- баня с душ/вана

- сешоар

- LCD телевизор

- телефон

- безжичен интернет (доплащане)

- минибар

- сейф

- тераса

Ресторанти и барове

- основен ресторант

- 3 ресторанта а-ла карт (по меню), които предлагат традиционна турска и международна кухня и рибни специалитети

- 5 бара

- дискотека

Услуги

- рум сервиз

- 3 открити басейна

- закрит басейн

- сауна, турска баня, масаж

- безжичен интернет

- пране и гладене

- коферентни зали

- магазини

- паркинг

Организират се разнообразни развлекателни програми.

Спорт

- тенис корт

- фитнес

- тенис на маса

- аеробика

- волейбол

- баскетбол

- мини футбол

- стрелба

- водни спортове на плажа

За децата

- 2 детски басейна

- водни пързалки

- детска площадка

- детски клуб за деца от 4 до 12 години

- детегледачка (доплащане)

Системата Ultra All inclusive включва закуска, обяд и вечеря на бюфет (шведска маса), късна закуска, следобедна закуска, късна вечеря, местни и вносни алкохолни и безалкохолни напитки.

Услуги които се ползват безплатно

минибар, сейф, вечеря в а-ла-карт ресторант (веднъж по време на престоя с предварителна резервация), фитнес, сауна, турска баня, тенис корт, безжичен интернет на територията на хотела, безмоторни водни спортове

Услуги които се ползват срещу доплащане

отлежали и луксозни алкохолни напитки, интернет в стаята, масажи, осветени тенис кортове, уроци по тенис, стрелба, моторизирани водни спортове

7 нощувки All Inclusive+автобус

Цени и резервации

Карта

 

Програма

Почивка 7 нощувки в Кушадасъ с автобус
Отпътуване от София, Пловдив, Хасково всеки петък от 04 Май до 12 Октомври

Програма
Ден 1
, Петък
Отпътуване от София/ Пазарджик/ Пловдив/ Хасково по обяд/ранния следобяд по Маршрут София-Капъкуле-Чанаккале-Кушадасъ. Нощен преход.
Ден 2, Събота
Пристигане в Кушадасъ сутринта/преди обяд. Настаняване в хотела в 14 часа (при възможност настаняване веднага).Свободен ден. 1 Нощувка.
Ден 3 - 8, Неделя - Петък
Свободен ден за развлечения или плаж или за допълнителни екскурзии по желание. 6 Нощувки.
Ден 9, Събота
Закуска.Освобождаване на хотела на обяд. Отпътуване за България в късния следобяд (след 16 часа). Нощен преход. Пристигане в България в неделя следобяд.

Информация за Кушадасъ

Кушадасъ е един от най-големите морски курорти в Турция. Разположен е в едноименния залив, на около 90 на юг от град Измир. Курортът е и отправна точка за много екскурзии - Къщата на Дева Мария, античните градове  Ефес и храма на Артемида, Дидим, Милет.
Сезонът тук продължава до края на септември. Плажовете в района на Кушадасъ са чисти и добре поддържани. Водата е топла и без водорасли, предлагат се разнообразни водни спортове и развлечения.
След плаж може да се разходите по крайбрежната улица, де седнете в някое от многобройните кафенета и ресторанти по крайбрежната улица, да си почивате и да гледате как яхтите пристигат и си отиват от пристанището. Ресторантите предлагат многобройни морски специалитети, както и традиционни турски и егейски блюда. Любителите на нощните забавления могат да посетят квартала на заведенията (Bar Street) в района на пристанището.
Ориентация
Повечето хотели са от клубен тип  и са разположени на няколко километра на юг и на север от града и имат собствени секции на плажа. Хотелите в самия град нямат собствен плаж и ползват някой от градските плажове. От хотелите в туристическите зони до града се стига с маршрутка за около 10 минути.
Аквапаркове. В района на Кушадасъ има 3 големи аквапарка. Adaland е разположен на около 4 км на север от града, Aquafantasy - на около 5 км. Longbeach Aquaresort се намира на около 4-5 км на юг от Кушадасъ. Всички аквапаркове осигуряват безплатен транспорт от Кушадасъ.
Плажове.
Градски плаж. Намира се до марината, срещу пристанището (пясъчен)
Long Beach. Плажът Лонг Бийч е разположен на около 6 км южно от центъра на Кушадасъ (пясъчен, широка плажна ивица).
Ladies Beach. Плажът Лейдис Бийч се намира на около 2 км южно от центъра на Кушадасъ (пясъчен). Този плаж е доста натоварен през почивните дни, тъй като се ползва и от местните жители.
Kustur Beach. Плажът Кущур Бийч е разположен на около 5-6 км на север от града (пясъчен, на места на границата между плажа и морети има ситни камъчета).

Повече за Турция

Снимки от Кушадасъ

Помогнете ни да подобрим нашия сайт. Очакваме вашите предложения и препоръки. Изпратете сега