7 дни/6 нощувки AI+самолет
м. Май - от 367 лв*
м. Юни - от 390 лв*
м. Септември - от 478 лв*
м. Октомври - от 4725 лв*
*Допьлнително се заплащат 154.50 лв летищни такси
Местоположение
Хотел Gumbet Holiday Beach 3* се намира в местността Асарлък, на около 3 км от центъра на залива Гюмбет, на около 7 км от центъра на Бодрум и на около 35 км от летище Бодрум-Милас. Разположен е на първа линия.
За хотела
Хотелът е построен през 2000 година и реновиран през 2008 година. Състои се от 12 триетажни корпуса на обща площ от около 8 хил. кв. м. Разположен е на хълм и до плажа се стига по стълби. Подходящ е за бюджетна почивка и за младежи.
Плаж
Хотелът разполага със секция на плажа (едър пясък, камъчета, платформа). Чадъри, шезлонги и матраци на плажа и на басейна се предоставят безплатно на гостите на хотела.
Стаи
Хотелът разполага с 205 стаи. Стаите (ок 15 кв.м). Стаите са оборудвани с:
- климатик
- баня с душ
- сешоар
- телевизор
- телефон
- минибар (доплащане)
- сейф (доплащане)
- тераса
Максималното настаняване в стаите е 3 възрастни или 2 възрастни и 1 дете.
Ресторанти и барове
- основен ресторант
- лоби бар
- бар на плажа (доплащане)
Услуги
- открит басейн
- сауна, турска баня, масаж
- аеробика
- тенис на маса
- дартс
- пране и гладене
- паркинг
- водни спортове на плажа
Организират се разнообразни развлекателни програми.
За децата
- детски басейн
- детски клуб за деца от 4 до 12 години
Системата All inclusive включва включва закуска, обяд и вечеря на бюфет (шведска маса), следобедна закуска, местни алкохолни и безалкохолни напитки от 8:00 до 23:00 ч.
Услуги които се ползват безплатно
турска баня
Услуги които се ползват срещу доплащане
напитки на бара на плажа, сауна, масаж, интернет кафе
7дни/6 нощувки All Incl.+самолет
Почивки в Бодрум със самолет - 6 нощувки
Всяка Неделя сутрин от 20 Май до 01 Юли и от 26 Август до 07 Октомври
Програма
Ден 1, Неделя рано сутринта, 04:05 - 05:30 часа сутринта.
Изпращане от летище София от представител на туроператора за полет на АК Pegasus до Бодрум (летище Милас). Посрещане и трансфер до хотела (ок. 40-60 км). 14:00 часа - настаняване в стаите. (при възможност, настаняване преди 14 часа. Багажът може да бъде оставен в стаята за съхранение на багаж на хотела). 1 Нощувка.
Ден 2 - Ден 6, Понеделник - Петък
Свободно време за развлечения и плаж или да Допълнителни Ексурзии по желание. 5 Нощувки.
Ден 7, Събота
Закуска. Освобождаване на стаите в 12 часа. (Багажът може да бъде оставен в стаята за съхранение на багаж на хотела.Свободно време за последен плаж. Вечерта - Трансфер до летището и изпращане от представител на туроператора.
Ден 8, Неделя рано сутринта, 01:00 – 02:40 - Полет Бодрум - София.
Курортният град с характерна архитектура е разположен на около 180 км. на юг от Кушадасъ и на около 270 км от най-големия град в региона - Измир. Бодрум, древният град Халикарнас, днес е модерен туристически център, който привлича туристите с кристално чисто море, добри плажове и мек климат. Докато сте на почивка в Бодрум може да посетите древният град Ефес - вторият по големина град в Римската Империя и калциевите тераси на Памуккале. Също така може да се разходите с ферибот до гръцкия остров Кос.
Ориентация
Основната туристическа зона на Бодрум е залива Гюмбет. Тук е концентриран и нощния живот на курорта. В района около пристанището в центъра на града също има множество ресторанти, магазини и заведения.
Най-голямата дискотека в Турция, Халикарнас, е извън града. Оттам осигуряват безплатен транспорт от и до хотелите. От центъра на Бодрум и пристанището до туристическата зона Гюмбет (ок. 2-3 км) се стига с маршрутка за около 10 минути. Хотелите в самия град Бодрум, нямат собствен плаж и ползват градския плаж или плажа в Гюмбет.
Хотели има в другите заливи на полуостров Бодрум, а именно Битез, Отракент, Тургутрейс, Гюндоган и Торба. Повечето хотели в тези заливи са комплекси от клубен тип. От тези хотели до града се стига с маршрутка или такси за около 20-30 минути.
Плаж. Като плавило плажовете са със сравнително тясна пясъчна ивица, като на места на границата между плажа и морето има камъчета. Някои от хотелите нямат пясъчна плажна ивица и има изградени понтони, чрез които се влиза в морето.
Помогнете ни да подобрим нашия сайт. Очакваме вашите предложения и препоръки. Изпратете сега
Обслужване на клиенти и резервации – (02) 421 99 93 | sofia@vakanzia.bg
Ваканция.БГ Магазин за Почивки не може да носи отговорност за информация и цени за хотели, екскурзии и услуги, получени от външни сайтове и други източници, несвързани с Ваканция.БГ.
Ваканция.БГ Магазин за Почивки е регистрирана по Закона за Защите на Личните Данни и няма да предоставя личните ви данни на неупълномощени лица и лица несвързани с изпълнението на резервациите.
За всички услуги закупени от Ваканция.БГ Магазин за Почивки се издава договор на съответния доставчик (туроператор) и ваучер съгласно Закона за Туризма и фактура съгласно Закона за Счетоводството.
Вижте мнения за хотела (3)
Tripadvisor
Местоположение 1/10| Условия в стаите 1/10| Храна и обслужване 1/10
Мнения за хотела от Tripadvisor.com (на английски)
Holidaycheck
Местоположение 1/10| Условия в стаите 1/10| Храна и обслужване 1/10
Мнения за хотела от HolidayCheck (на английски)
Сайта на Хотела
Местоположение 1/10| Условия в стаите 1/10| Храна и обслужване 1/10
Сайта на Хотела