Обслужване на клиенти и резервации – (02) 421 99 93 | sofia@vakanzia.bg | skype: My status

Добави в любими Bookmark and Share

Бодрум Още хотели

  • Нощувка в хотел 3 звезди
  • Транспорт със самолет
  • Климатик
  • На брега на морето
  • Безплатен чадър и шезлонг на плажа
  • Детски клуб/занимания за деца
  • Открит басейн
  • Интернет в хотела
  • Минибар
  • Телефон
  • Водни спортове на плажа
  • Паркинг

Acacia 3*, Бодрум-Тургутрейс

7 дни/6 нощувки AI+самолет
м. Май - от 543 лв*
м. Юни - от 543 лв*
м. Септември - от 496 лв*
м. Октомври - от 472 лв*

*Допьлнително се заплащат 154.50 лв летищни такси

Цени и резервации

Местоположение

Хотел Acacia 3* се намира в залива Тургутрейс, на около 6 км от центъра на градчето Тургутрейс, на около 35 км от центъра на Бодрум и на около 57 км от летище Бодрум-Милас. Разположен е на първа линия на брега на морето.

За хотела

Хотелът е изцяло реновиран през 2007 година. Състои се от основна сграда и анекс сграда, разположени сред много зеленина. Подходящ е за икономична почивка.

Плаж

Хотелът има собствена секция на плажа (платформа) с дължина около 550 метра. При влизане в морето има камъни. Чадъри и шезлонги на плажа и на басейна се предоставят безплатно за гостите на хотела.

Стаи

Хотелът разполага със 161 стаи. Стаите са малки, оборудвани с:

- индивидуален климатик

- баня с душ

- сешоар

- телевизор

- минибар

Фамилните стаи представляват по-широка стая с четири редовни легла.

Ресторанти и барове

- основен ресторант с открита и закрита част

- 4 бара

Услуги

- рум сервиз

- открит басейн

- безжичен интернет на лоби бара (безплатно)

- пране и гладене

- сейф на рецепция

- магазини

- паркинг

- Организират се разнообразни развлекателни програми.

Спорт

- фитнес

- аеробика

- волейбол

- минифутбол

- тенис на маса

- дартс

- водни спортове на плажа

За децата

- детски басейн

- детска площадка

- детски клуб за деца от 4 до 12 години (през юли и август)

Системата All  inclusive включва: закуска, обяд и вечеря на бюфет (шведска маса), следобедна закуска, местни алкохолни и безалкохолни напитки до полунощ.

7дни/6 нощувки All Incl.+самолет

Цени и резервации

Карта

 

Програма

Почивки в Бодрум със самолет - 6 нощувки
Всяка Неделя сутрин от 20 Май до 01 Юли  и от 26 Август до 07 Октомври

Програма
Ден 1, Неделя рано сутринта, 04:05 - 05:30 часа сутринта.
Изпращане от летище София от представител на туроператора за полет на АК Pegasus до Бодрум (летище Милас). Посрещане и трансфер до хотела (ок. 40-60 км). 14:00 часа - настаняване в стаите. (при възможност, настаняване преди 14 часа. Багажът може да бъде оставен в стаята за съхранение на багаж на хотела). 1 Нощувка.
Ден 2 - Ден 6, Понеделник - Петък
Свободно време за развлечения и плаж или да Допълнителни Ексурзии по желание. 5 Нощувки.
Ден 7, Събота
Закуска. Освобождаване на стаите в 12 часа. (Багажът може да бъде оставен в стаята за съхранение на багаж на хотела.Свободно време за последен плаж. Вечерта - Трансфер до летището и изпращане от представител на туроператора.
Ден 8, Неделя рано сутринта, 01:00 – 02:40 - Полет Бодрум - София.

Информация за Бодрум

Курортният град с характерна архитектура е разположен на около 180 км. на юг от Кушадасъ и на около 270 км от най-големия град в региона - Измир. Бодрум, древният град Халикарнас, днес е модерен туристически център, който привлича туристите с кристално чисто море, добри плажове и мек климат. Докато сте на почивка в Бодрум може да посетите древният град Ефес - вторият по големина град в Римската Империя и калциевите тераси на Памуккале. Също така може да се разходите с ферибот до гръцкия остров Кос. 

Ориентация
Основната туристическа зона на Бодрум е залива Гюмбет. Тук е концентриран и нощния живот на курорта. В района около пристанището в центъра на града също има множество ресторанти, магазини и заведения.
Най-голямата дискотека в Турция, Халикарнас, е извън града. Оттам осигуряват безплатен транспорт от и до хотелите. От центъра на Бодрум и пристанището до туристическата зона Гюмбет (ок. 2-3 км) се стига с маршрутка за около 10 минути. Хотелите в самия град Бодрум,  нямат собствен плаж и ползват градския плаж или плажа в Гюмбет.
Хотели има в другите заливи на полуостров Бодрум, а именно Битез, Отракент, Тургутрейс, Гюндоган и Торба. Повечето хотели в тези заливи са комплекси от клубен тип. От тези хотели до града се стига с маршрутка или такси за около 20-30 минути.

Плаж. Като плавило плажовете са със сравнително тясна пясъчна ивица,  като на места на границата между плажа и морето има камъчета. Някои от хотелите нямат пясъчна плажна ивица и има изградени понтони, чрез които се влиза в морето.

Повече за Турция

Снимки от Бодрум

Помогнете ни да подобрим нашия сайт. Очакваме вашите предложения и препоръки. Изпратете сега